Sala kominkowa

Sala Kominkowa to kameralne miejsce urządzone w stylu góralskim. Ogień płonący w kominku, drewniane wnętrze oraz klimatyczne detale tworzą miłą, swojską atmosferę. Idealne miejsce do spotkań towarzyskich czy też do odpoczynku po narciarskim szaleństwie. W cieple kominka nie tylko się ogrzejecie ale także zakosztujecie naszej doskonałej kuchni.

To wszystko gwarantuje niezapomniane doznania zarówno kulinarne jak i estetyczne. Sprawdź, skosztuj… zakochasz się!

Gospoda ze szlachecką duszą

Przez wzgląd na indywidualne potrzeby naszych gości rozbudowaliśmy naszą ofertę, uzupełniając ją o usługi związane z szeroko pojętą satysfakcją odwiedzających nasz region turystów.

Restauracja Szlachecka

Restauracja Szlachecka

Szlachecka jest przytulną i ciepłą restauracją która stwarza niepowtarzalną okazję do celebrowania posiłków i odkrywania smaków kuchni staropolskiej, przygotowywanych głównie z produktów regionalnych.

Music Pub

Music Pub

Music Pub to przestronne wnętrze wypełnione instrumentami muzycznymi i portretami największych sław muzyki. Przeboje z lat 60tych po współczesne, gwarantują świetną zabawę do białego rana.

Sala kominkowa

Sala kominkowa

Sala Kominkowa to kameralne miejsce urządzone w stylu góralskim. Ogień płonący w kominku, drewniane wnętrze oraz klimatyczne detale tworzą miłą, swojską atmosfere. Idealne miejsce do spotkań towarzyskich.

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Nasz profesjonalny i doświadczony personel pomoże zorganizować każde przyjęcie. Gospoda u Krakowiaka przez swój charakter i niezwykłą atmosferę uzupełni obraz, którego nie będą już Państwo chcieli zapomnieć.

Jeśli chcieliby się Państwo z nami skontaktować, w celu otrzymania informacji, tutaj znajdą Państwo kilka sposobów. Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji przyjęć oraz wolnych terminów uzyskają Państwo kontaktując się z nami pod numerem telefonu czynnym w godzinach od 9:00 do 18:00 (+48) 660 496 720.

Gospoda u Krakowiaka

ul. Zielona 9

33-380 Krynica-Zdrój

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek – czwartek od godziny 12:00 do 22:00

Piątek – niedziela od godziny 11:00 do 23:00

Rezerwacja stolików

tel.: (+48) 660 496 720

Rezerwacja grupowa

tel.: (+48) 18 471 58 22

Kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 – 19:00

E-mail: info@gospodakrynica.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest Gospoda u Krakowiaka, ul. Zielona 9, 33-380 Krynica-Zdrój.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Rekreacja i Wypoczynek

  Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa obiekty noclegowe oraz ośrodek narciarski.

  Henryk I
  Henryk II
  Henryk Ski